OryginalneBUTY.pl - Najlepsze buty i obuwiekupuj tylko oryginalne buty

0 przedmiotów - 0,00 zł

Aktualnie przebywasz w:

Lato Nike Air Max Trampki

Tenisówki converse

PLN 159 199 2 new in_stock

Converse to znana firma, która od lat dostarcza na półki sklepowe oryginalne buty, z których bardzo zadowoleni są klienci. Nie inaczej jest z tenisówkami Converse. Są to świetnej jakości buty, które charakteryzuje dbałość o wygodę i komfort noszenia. Tenisówki Converse zawsze wykonywane są z najwyższej klasy materiałów – nie ma tutaj miejsca na tanią tandetę. Tenisówki Converse, jak i mnóstwo innych butów tej firmy, ale nie tylko tej, dostępne jest w naszej szerokiej ofercie sklepowej, obejmującej przeróżne gatunki butów.


Gorąco zapraszamy do naszego sklepu. Tylko u nas macie państwo gwarancję niskich cen i bardzo dobrej jakości. Serdecznie zapraszamy. Jeżeli jednak macie państwo jakieś wątpliwości, to zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Wszystkie instrukcje jak do nas trafić, znajdziecie na tej właśnie stronie. Wystarczy się tylko rozejrzeć.

PLN 159 199 2 new in_stock
PLN 159 199 2 new in_stock

Converse All Star Black - białe, czarne

159,00 zł    (229 zł)

Na różne okazje, o szerokim przeznaczeniu. Po prostu buty Converse. Poznaj tenisówki converse, które są w sam raz dla Ciebie. Są to buty sportowe klasyczne, buty uniwersalne, trampki z serii specjalnie na sezon lato, wiosna. Znakomity model w świetnej cenie.

All Star Black

Converse Chuck Taylor Hi Peppermint - seledynowe

199,00 zł    (299 zł)

Wybierz buty Converse. Niezawodne, na nich zawsze możesz polegać.Oto tenisówki converse. Najwyższej jakości buty sportowe klasyczne, buty oldschool, buty uniwersalne, trampki dla Ciebie.Zaprojektowane przez specjalistów Converse na sezon lato, wiosna. Najwyższa jakość, cena niższa niż w salonie i w katalogu.

Chuck Taylor Hi Peppermint