Uwaga! Od dnia 1.1.2019 sprzedaż została wstrzymana do odwołania.

Do góry

Buty TIMBERLAND Buty REEBOK Buty PUMA Buty NIKE Buty LACOSTE Buty ECCO Buty CONVERSE Buty CAT Buty ADIDAS Buty JORDAN Buty NEW BALLANCE Buty HEAVY DUTY Buty HELLY HANSEN Buty VANS Buty GOORES Buty DK Buty OAKLEY Buty CROCS Buty DVS Buty ASICS Buty OSIRISS

Dlaczego warto kupować buty w internecie

Klienci sami wybierają to, co ich interesuje i coraz częściej robią zakupy w sieci. Dotyczy to również obuwia. Istnieją poważne powody, dzięki którym klienci wybierają zakupy w internecie.

Obuwie w internecie jest tańsze

  • Sklepy internetowe dzięki temu, że nie wystawiają ekspozycji, obniżają ceny obuwia.
  • Niektóre sklepy rezygnując z płatności internetowych obniżają ceny unikając prowizji. W tych sklepach płacisz przelewem na konto - jest to najpewniejsza forma płatności w internecie. My nie korzystamy z płatności i możemy sprzedawać jeszcze tańsze buty.
  • Sprawdź ceny oryginalnych butów w innym sklepie, a przekonasz się, dlaczego warto kupować buty w naszym sklepie internetowym.

 

Wybierasz obuwie nie wychodząc z domu

  • Zakupy w internecie pozwolą zaoszczędzić wiele godzin, które tracisz na zakupy w mieście.
  • Dzięki dokładnym zdjęciom i precyzyjnej tabeli rozmiarów dokonasz dobrego wyboru!

 

Czy pamiętasz słynne hasło handlowców: „Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się”?

To jednak nie wszystko!

W sklepie OryginalneBUTY.pl:

Znajdziesz obuwie w swoim rozmiarze:

Oryginalne buty wykonuje się ściśle według miar obuwniczych. Jeżeli jednak okaże się, że but nie pasuje do Twojej stopy, możesz go wymienić pokrywając jedynie koszt przesyłki.

Czasy ginących przesyłek już dawno minęły.

Obawiasz się, że na buty z naszego sklepu trzeba długo czekać? Dla nas szybka wysyłka to żaden problem. Oferujemy najwyższej jakości przesyłkę kurierską, otrzymasz buty z naszego magazynu w 24 h.

Spotkałeś się już nieraz z sytuacją braku obuwia w Twoim rozmiarze w sklepie?

Ty nie wychodząc z domu - już teraz dowiesz się, czy but jest dostępny w magazynie. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz swój rozmiar. Nasz magazyn obuwia to ogromna ilość modeli we wszystkich dostępnych rozmiarach.

Zdjęcia poszczególnych modeli to obrazy w wysokiej rozdzielczości,

Zdjęcia oddają kolory obuwia, a dzięki funkcji szkła powiekszającego, zobaczysz każdy szczegół buta. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, żeby zobaczyć but na żywo, przejdź się po sklepach w Twoim mieście. Zobaczysz też, że u nas te same buty będą po prostu tańsze.

Naszym klientom oferujemy liczne rabaty

Zobacz więcej, by dowiedzieć się, jakie rabaty możesz uzyskać w naszym sklepie