BUTY SPORTOWE Dziecięce • • OUTLET / WYPRZEDAŻ • ORYGINALNE BUTY

Na co zwracać uwagę, wybierając buty dla dzieci?

Kupując buty dla dzieci musimy pamiętać o kilku ważnych czynnikach. Nie mogą być one ani za małe, ani za duże. Powinny być natomiast przewiewne i jak najlżejsze, aby dziecko czuło się w nich przede wszystkim komfortowo. Im młodsze dziecko, tym mniejszą wagę przywiązuje przecież do wyglądu.

Kiedy pierwsze buty dla dziecka?

Pierwsze buty należy kupić, kiedy dziecko zaczyna swoją przygodę z chodzeniem i nieśmiało stawia pierwsze kroki. Buty dziecięce, szczególnie te dla najmłodszych, muszą być przede wszystkim dobrze dobrane, aby nie narażały malucha na niepotrzebne urazy i wady. Równie ważne jest, aby były wykonane z dobrych i nietoksycznych materiałów – te właściwości spełniają między innymi wszystkie modele butów Nike dla dzieci.

Jak mierzyć buty dla dzieci?

Wygodne buty dla dzieci to obowiązek – jak zatem dobrać odpowiedni rozmiar? Najlepsze wyniki uzyskamy po obrysowaniu stopy i zmierzeniu odległości między skrajnymi punktami, czyli piętą i dużym palcem. Wynik w centymetrach porównujemy do tabeli rozmiarów, która znajduje się w opisie każdego modelu.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.