Uwaga! Od dnia 1.1.2019 sprzedaż została wstrzymana do odwołania.

Do góry

Buty TIMBERLAND Buty REEBOK Buty PUMA Buty NIKE Buty LACOSTE Buty ECCO Buty CONVERSE Buty CAT Buty ADIDAS Buty JORDAN Buty NEW BALLANCE Buty HEAVY DUTY Buty HELLY HANSEN Buty VANS Buty GOORES Buty DK Buty OAKLEY Buty CROCS Buty DVS Buty ASICS Buty OSIRISS

Klub Stałego Klienta

Sklep OryginalneBUTY.pl to wiele kolekcji i kolejne sezony modnych butów. Zapraszając Cię do udanych zakupów, stworzyliśmy

Klub Stałego Klienta

Dla osób, którym podobają się nasze buty, przygotowaliśmy specjalną ofertę:

Klub Stałego Klienta OryginalneBUTY.pl to program lojalnościowy, w którym przyznajemy rabaty w zależności od łącznej kwoty wydanych pieniędzy w naszym sklepie w ostatnich 365 dniach:

  • od 500,01 do 600 PLN - otrzymujesz rabat 2% na kolejne zamówienia
  • od 600,01 do 1000 PLN - otrzymujesz rabat 3% na kolejne zamówienia
  • powyżej 1000,01 PLN - otrzymujesz rabat 5% na kolejne zamówienia.

Wystarczy, że zrobisz zakupy za określoną sumę - masz GWARANCJĘ zniżki na następne zakupy! Aby zostać członkiem Klubu Stałego Klienta, po prostu zamów zakupy za minimum 500,01 zł! Zniżki łączą się ze wszystkimi promocjami!

Im więcej kupisz, tym większy rabat otrzymasz! Brak niezrozumiałych punktów i ich przeliczania na rabaty! Warunkiem skorzystania z Klubu Stałego Klienta OryginalneBUTY.pl jest założenie konta w sklepie.

Załóż konto w sklepie OryginalneBUTY.pl! Więcej informacji w regulaminie.

Kiedy otrzymam rabat?

Rabaty są naliczane począwszy od drugiego zamówienia. Jedynym warunkiem jest złożenie pierwszego zamówienia na kwotę ponad 500 zł. Wtedy otrzymasz pierwszy rabat na kolejne zamówienie o wartości odpowiadającej Twoim zakupom.

System nalicza rabaty po zrealizowaniu zamówienia. W momencie kiedy status zamówienia zmieni się na „zrealizowano”, Twój rabat zostanie naliczony. Nie udzielamy rabatów na pierwsze zamówienie. Zapraszamy do stałych zakupów.

Jak kupować buty jeszcze taniej?

Znalazłeś tanie oryginalne buty na naszej stronie. Jeśli chcesz oszczędzić w naszym sklepie jeszcze więcej pieniędzy, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób!

zrób zakupy za 1001 PLN, a na następne zakupy otrzymasz 5% zniżki! Przy następnych zakupach, na przykład za 1200 zł, oszczędzasz

  • oszczędzasz 60 PLN (5% zniżki)
  • wybieraj buty z menu promocji - zaoszczędzisz jeszcze więcej, bo my obniżamy ceny końcówek kolekcji
  • przejrzyj uważnie naszą ofertę - zobacz, jak tanie są nasze buty!

Możesz zaoszczędzić ponad 60 PLN na jednych zakupach:

Jeśli zamówisz wiele par butów, Twoja przesyłka będzie kosztować nadal 15 lub 18 zł. W przeciwieństwie do wielu sprzedawców z portali aukcyjnych, nie zarabiamy dodatkowych pieniędzy na dużych przesyłkach.

  • zamów buty dla siebie i znajomych na jeden adres! W ten sposób łatwo osiągniesz kwotę powyżej 1000 PLN, a później będziesz mógł wykorzystywać zniżkę na Twoim koncie do wspólnych zakupów!
  • zamów dla swoich dzieci kilka par butów - tak szybko rosną im stopy - przewiduj te zmiany i kup im buty na następne miesiące. Na kilku parach butów zaoszczędzisz więcej pieniędzy!
  • zamów swoje wymarzone buty - w naszym sklepie możesz kupić więcej oryginalnych butów - są tanie!

Sklep OryginalneBUTY.pl zastrzega prawo odstąpienia od udzielenia rabatu przyznanego w ramach Klubu Stałego Klienta w przypadku stwierdzenia nadużywania tego prawa przez Klienta.