BUTY SPORTOWE adidas • Męskie • OUTLET / WYPRZEDAŻ • ORYGINALNE BUTY

Fenomen butów adidas rozpoczął się w 1924 roku, kiedy to jeden z braci Dassler – Adolf – założył firmę, która miała się zajmować produkcją butów i ubrań sportowych. Od zdrobnienia jego imienia (Adi) pochodzi nazwa firmy adidas.

Z biegiem czasu buty z adidasa stały się synonimem modnych, wygodnych sportowych butów, a dalszy rozwój marki adidas przypomina scenariusz filmowy. Niesnaski między braćmi doprowadziły w 1948 roku do rozpadu firmy. Od tej pory na rynku działały dwie konkurujące ze sobą marki: Puma i adidas.

Buty adidasy – modele bezkonkurencyjne w swojej klasie

Buty sportowe adidas towarzyszą zarówno największym wydarzeniom sportowym, jak i codziennym zmaganiom – i w tych wszystkich okolicznościach są po prostu niezastąpione. Najnowsze buty stale przykuwają uwagę mediów na całym świecie. Zapowiedzi nowych modeli wywołują wśród fanów i dziennikarzy dyskusje oraz pełne niecierpliwości oczekiwanie, czym też firma zaskoczy swoich klientów tym razem.

Modne buty sportowe adidas – obuwie godne polecenia

Popularność marki ma też swoją mniej przyjemną cenę. Buty z adidasa są bardzo często podrabiane. Jeśli więc zadajesz sobie pytanie, jak poznać, czy buty adidas są oryginalne, to przyda się nieco zdrowego rozsądku i dokładne czytanie opisów najnowszych butów adidasa na stronie producenta czy innych wiodących sklepów z butami tej marki. Jakość wymaga precyzji i ma określoną cenę. Zbyt tanie buty adidas powinny wzbudzać podejrzenia, podobnie jak niestaranne wykonanie, zmienione logo, inne liternictwo w nazwie czy odrywające się charakterystyczne trzy paski.
Buty sportowe adidas to produkt wysokiej klasy. Ta jakość, unikalny design, wygoda i trwałość sprawiają, że są tak chętnie wybierane na buty treningowe i do noszenia na co dzień jako modne buty miejskie.