BUTY SPORTOWE ASICS • Chłopięce • OUTLET / WYPRZEDAŻ • ORYGINALNE BUTY

Asics to japonska marka specjalizująca się w produkcji obuwia dla biegaczy na wszystkich dystansach od sprintu do maratonu. Od ponad sześćdziesięciu lat buty sportowe Asics z charakterystycznymi tygrysim paskami inspirują i wyznaczają trendy w rozwoju obuwia.

To właśnie konstruktorzy marki po raz pierwszy wprowadzili innowacyjny system amortyzacji, który w kolejnych latach wyznaczał standardy, jakimi powinno wyróżniać się profesjonalne obuwie do biegania.

Buty Asics Gel – komfort i bezpieczeństwo biegania

Podobne sukcesy marka odnotowała w segmencie butów dla siatkarzy i koszykarzy. Unikalna technologia butów Asics Gel umożliwia bicie własnych rekordów w pełnym komforcie, bez bólu po treningu, bez przeciążania stawów i stóp. Jednocześnie buty Asics słyną z ponadczasowej, eleganckiej estetyki, która sprawia, że mogą być z powodzeniem noszone jako obuwie miejskie.

Buty Asics – profesjonalna analiza stóp

Producenci butów Asics stawiają nie tylko na nowe technologie. Równie ważne jest według firmy znalezienie równowagi pomiędzy naturalną pracą ciała i jego wydolnością a sportowymi ambicjami. W ten sposób można świadomie ustalać treningi i kontrolować wysiłek, tak by ruch był zdrowy i sprawiał radość. W butach sportowych Asics jest to możliwe, bo stworzony przez firmę trójwymiarowy sposób skanowania i badania stopy Foot ID umożliwia precyzyjne dobranie rozmiaru butów Asics w sposób uwzględniający warunki biomechaniczne każdego biegacza. Warto polować na okazje i skorzystać z wyprzedaży butów sportowych Asics. To sprawdzony sposób, by, wydając mniej pieniędzy, stać się właścicielem obuwia doskonałej jakości.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.