BUTY SPORTOWE ASICS • Męskie • OUTLET / WYPRZEDAŻ • ORYGINALNE BUTY

Asics to japonska marka specjalizująca się w produkcji obuwia dla biegaczy na wszystkich dystansach od sprintu do maratonu. Od ponad sześćdziesięciu lat buty sportowe Asics z charakterystycznymi tygrysim paskami inspirują i wyznaczają trendy w rozwoju obuwia.

To właśnie konstruktorzy marki po raz pierwszy wprowadzili innowacyjny system amortyzacji, który w kolejnych latach wyznaczał standardy, jakimi powinno wyróżniać się profesjonalne obuwie do biegania.

Buty Asics Gel – komfort i bezpieczeństwo biegania

Podobne sukcesy marka odnotowała w segmencie butów dla siatkarzy i koszykarzy. Unikalna technologia butów Asics Gel umożliwia bicie własnych rekordów w pełnym komforcie, bez bólu po treningu, bez przeciążania stawów i stóp. Jednocześnie buty Asics słyną z ponadczasowej, eleganckiej estetyki, która sprawia, że mogą być z powodzeniem noszone jako obuwie miejskie.

Buty Asics – profesjonalna analiza stóp

Producenci butów Asics stawiają nie tylko na nowe technologie. Równie ważne jest według firmy znalezienie równowagi pomiędzy naturalną pracą ciała i jego wydolnością a sportowymi ambicjami. W ten sposób można świadomie ustalać treningi i kontrolować wysiłek, tak by ruch był zdrowy i sprawiał radość. W butach sportowych Asics jest to możliwe, bo stworzony przez firmę trójwymiarowy sposób skanowania i badania stopy Foot ID umożliwia precyzyjne dobranie rozmiaru butów Asics w sposób uwzględniający warunki biomechaniczne każdego biegacza. Warto polować na okazje i skorzystać z wyprzedaży butów sportowych Asics. To sprawdzony sposób, by, wydając mniej pieniędzy, stać się właścicielem obuwia doskonałej jakości.