Uwaga! Od dnia 1.1.2019 sprzedaż została wstrzymana do odwołania.

Do góry

Buty sportowe ECCO • Outlet / Wyprzedaż • Oryginalne Buty

Ecco to duńska marka, którą cenią osoby lubiące klasyczny wygląd i komfort dla stóp. Buty Ecco są synonimem wygodnego obuwia, które amortyzuje wstrząsy, stabilizuje kostkę i odciąża stawy skokowe, biodrowe oraz kolanowe.

Buty sportowe Ecco posiadają specjalnie wyprofilowaną podeszwę, która dopasowuje się do kształtu stopy, zapewnia wygodę noszenia i suchość nawet przez dłuższy czas. Wykorzystuje się w niej specjalny system Gore-Tex, który odprowadza wilgoć na zewnątrz i nie przepuszcza jej do środka. Wkładka trzyma stopę w odpowiedniej pozycji i wspiera prawidłową postawę.

Buty Ecco – klasyka w kilku odsłonach

Oferta butów Ecco obejmuje linię klasyczną, sportową, outdoorową oraz miejskie obuwie przeznaczone do noszenia na co dzień. Firma posiada również specjalną linię dedykowaną dla dzieci, dla których wprowadzono innowacyjną usługę mierzenia stóp specjalnym skanerem. Buty Ecco nie są tanie, ale warto je kupić. W opiniach o butach Ecco klienci jednogłośnie podkreślają, że są niesamowicie wygodne i w 100% dbają o zdrowie stóp. W dobrej cenie można je kupić na wyprzedaży czy w promocji. Atrakcyjne ceny oferują również sklepy i outlety internetowe z butami Ecco.

Ecco buty – obuwie z przesłaniem

Właściciele butów Ecco podkreślają, że ekspansja i rozmach, z jaką rozwija się marka, zobowiązują ich do dostrzegania potrzeb sąsiadującego z nią otoczenia. Ecco Walkathon - Spacer Ludzi Dobrej Woli, to rozrastająca się z roku na rok impreza sportowa, w której biorą udział setki uczestników w wielu krajach. Każdy z nich zobowiązuje się do przejścia trasy sześciu lub dziesięciu kilometrów, a producent butów Ecco za każdy pokonany kilometr wpłaca określoną kwotę na wybraną przez spacerowicza organizację charytatywną.

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący