BUTY SPORTOWE JORDAN • Chłopięce • lifestyle • Czerwony • OUTLET / WYPRZEDAŻ • ORYGINALNE BUTY

Nie dajmy się oszukać! Rynki zachodnie zalewane są podróbkami wszelkiej maści, oferującymi ceny zbliżone do oryginałów, dzięki czemu trudno na pierwszy rzut oka wykryć nieścisłości.

Zakup Jordanów to niecodzienny wydatek, zwróćmy więc uwagę na kilka wskazówek, które mogą pomóc nam w ocenie oryginalności produktu. Przede wszystkim opakowanie – jeśli na kartonie znajdziemy chińskie znaczki, powinna włączyć się nam czerwona lampka. Kolejny krok to zawartość – w kartonie oryginalnych butów nie znajdziemy nic poza samymi butami i materiałem, w które zostały owinięte. W podróbkach natomiast często można spotkać dodatkowe upominki, instrukcje czy ulotki.

Gdzie kupić buty Jordan?

W sklepie oryginalnebuty.pl dostępne jest kilkadziesiąt modeli butów Jordan, znajdziemy zarówno Jordany damskie, jak i męskie. Oferujemy także możliwość wymiany na inny model lub rozmiar, wiele kolorów oraz atrakcyjne promocje.

Jak nosić Jordany?

Jordany Nike nie narzucają konkretnego stylu noszenia tego modelu. Można je zarówno nosić luźno, lekko rozwiązane, jak i z zaciągniętymi sznurówkami, aby przylegały do stóp bardzo precyzyjnie. Są to buty typu sportowego i pasują do krótkich spodenek, luźnych dresów albo nawet codziennych jeansów. Nie będą pasowały natomiast do garnituru czy stroju oficjalnego, wieczorowego. Słabo skomponują się także z sukienkami.