BUTY SPORTOWE PUMA • Męskie • OUTLET / WYPRZEDAŻ • ORYGINALNE BUTY

Puma to coś więcej niż marka. Rozwój firmy odzwierciedla istotną część historii sportu. Puma należy do trzech największych producentów butów i odzieży sportowej, od lat walcząc z adidasem i Nike o miano lidera w branży.

Mało kto wie, że początkowo przedsiębiorstwo miała nazywać się RuDa. To skrót od imienia i nazwiska Rudolfa Dasslera, brata Adolfa Dasslera, który założył konkurencyjnego Adidasa. Obiegowa opinia głosi, że pierwsze buty bracia zgodnie produkowali w domowej kuchni. Ile w tym prawdy? Tego pewnie nie dowiemy się już nigdy. Faktem jest jednak, że w 1924 roku notuje się powstanie wspólnej fabryki butów braci Dassler, którzy kilka lat później zdecydowali się pójść własnymi drogami.
Z całej trójki wielkich producentów sportowych akcesoriów to Puma najwyraźniej od początku stawiała na styl. Nic więc dziwnego, że buty tej marki szybko stały się popularnym obuwiem lifestyle’owym, które łączy wygodę i modny wygląd.

Buty sportowe Puma – sportowe podejście do mody

Po dziś dzień każda nowa kolekcja Pumy jest utożsamiana z szykiem, siłą i bezkompromisowym podążaniem własną drogą. Trening w butach z Pumy to praca nad własną sylwetką w zawsze stylowym outficie.
Wyjątkowo prezentują się na przykład buty Puma Ferrari, a także buty Puma BMW, które podbijają rynek unikalną kolorystyką i wzorami. To eleganckie i wygodne obuwie wyróżnia się dobrą wytrzymałością i precyzją wykonania. Buty sportowe Puma zapewniają wyjątkowy komfort treningu, bezpieczeństwo dla stawów i stóp.
Znak firmowy – szykująca się do skoku puma – odzwierciedla filozofię rozwoju marki. Szybkość, rozmach, wytrwałość i dynamika kształtowały działania marki w kolejnych latach działalności i są jej bliskie także współcześnie.

Buty Puma – klasa na miarę gwiazd

Firma od początku postawiła na największe nazwiska, które angażowała do swoich reklam, i eksponowanie logo marki. Na ambasadorów butów sportowych Puma umiejętnie wybierano gwiazdy w różnych dziedzinach sportu. To w butach Puma wygrywali turnieje wybitni tenisiści oraz bili rekordy sprinterzy. Buty sportowe Puma były też obecne na wielkich imprezach piłkarskich np.: Euro i Copa America Centenario, elektryzując swoich fanów, którzy z miejsca ruszali do sklepów, by stać się posiadaczem najmodniejszych Tricksów.

Plecak PUMA – 075563 01
189,00 zł149,00 zł