Uwaga! Od dnia 1.1.2019 sprzedaż została wstrzymana do odwołania.

Do góry

Buty Do Biegania • Outlet / Wyprzedaż • Oryginalne Buty

Sportowcy zajmujący się bieganiem dobrze wiedzą, jakie buty wybrać, by stopie zapewnić najlepsze warunki. Ci, którzy zaczynają uprawiać ten sport lub też chcą biegać amatorsko, dla przyjemności, muszą wiedzieć, jakie obuwie będzie im najlepiej służyć. Nieważne, na jaką markę się zdecydują. Wszystkie renomowane firmy produkujące buty do biegania, które można znaleźć w naszej ofercie, zapewniają wysoką jakość swego produktu. Jakie więc warunki powinny spełniać buty do biegania?


Żeby kupić dobre buty do biegania, trzeba wiedzieć, jaki się ma rodzaj stopy. Osoby o stopie neutralnej stawiają stopę prosto i wymagają obuwia neutralnego, z systemem amortyzacyjnym umieszczonym tylko pod piętą. Biegacze, którzy mają tendencję do stawiania stóp do środka, (obcasy ich butów ścierają się od wewnętrznej strony), potrzebują butów do biegania pronacyjnych. Mają one wstawki stabilizujące wykonane z twardszego materiału , umieszczone po wewnętrznej stronie buta. Osoby stawiające stopy na zewnątrz powinny mieć obuwie dla supinatorów, gdyż cechuje je duża amortyzacja.

Warto też dopasować buty do biegania w zależności od miejsca uprawiania tego sportu. Jeśli jest to asfalt czy beton, obuwie powinno mieć dobrą amortyzacje oraz płaski bieżnik na podeszwie. Jeśli teren jest miękki (polne drogi, las) buty powinny posiadać głębokie bieżnikowanie, by zapewnić dobrą przyczepność.

Poszukujesz dobrych butów do biegania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających biegaczy? Sprawdź naszą ofertę. Obejmuje ona wyłącznie najlepsze marki specjalizujące się w wysokiej klasy wytrzymałych butach do biegania, które przetrwają niejeden sezon.

Produkty 1 do 40 z 744

Ustaw kierunek rosnący