Buty Nike

Buty Nike – kultowe obuwie sportowe

Buty sportowe Nike to coś więcej niż tylko obuwie – to trend, który zawojował świat. Buty z „łyżwą” to kultowe obuwie, które pozwala na komfortowy trening i pełną dowolność stylizacji.

Na stronach z butami Nike regularnie pojawiają się nowe modele, które z miejsca stają się przedmiotami masowego pożądania. Do sympatyków Nike należą gwiazdy największego formatu. W reklamach marki pojawiali się m.in.: Cristiano Ronaldo, Kobe Bryant, Wayne Rooney, Eden Hazard czy Tim Howard, a nawet nasz słynny rodak Robert Lewandowski.

Jakie są fajne modele butów Nike?

Odpowiedź jest tylko jedna – wszystkie, choć oczywiście każdy z nas ma swoje ulubione. Nike słynie z doskonałego designu, wyczucia trendów, bogatej kolorystyki. Buty Nike wysokie, które można dostać w dobrych sklepach, to niebanalne obuwie, dzięki któremu w pełni wyrazisz siebie. Kluczowe pozostaje jednak pytanie, jak rozpoznać oryginalne buty Nike? Odpowiedzi szukaj na naszym blogu. Tam też wyjaśniamy, jak skutecznie i bezpiecznie czyścić obuwie tej marki.

Buty z Nike – od butów sportowych do ikony mody

Logo butów z Nike jest powszechnie rozpoznawalne, ale mało kto wie, że jego autorką była nikomu nieznana studentka. Za projekt tego charakterystycznego znaczka zainkasowała honorarium w wysokości… 35 dolarów! Dziś oryginalne buty z Nike to biznes wart miliony dolarów, a legendarna wygoda i znakomity wygląd wynoszą buty sportowe Nike do rangi kultowego obuwia na każdą okazję. Nike to symbol streetwearu, wyznacznik stylu i klasy. Buty z Nike są niezbędne w szafie każdej osoby, która przywiązuje wagę do modnego wyglądu.

Zobacz również: