Buty New Balance

Buty New Balance – marka Twoich butów

Marka butów New Balance szybko zdobyła popularność w naszym kraju, z powodzeniem konkurując z największymi graczami na rynku obuwia sportowego. Fanem butów New Balance jest sam Bill Clinton, a marka ma nawet na swoim koncie specjalną edycję wyprodukowaną dla izraelskiej armii!

Szukając dla siebie butów New Balance trzeba kierować się rozmiarówką producenta. By dobrać rozmiar butów New Balance, najlepiej zmierzyć dokładnie stopę, dodać ok. 0,5 cm do wyniku, by swobodnie poruszać stopą w bucie i porównać rozmiar z tabelą rozmiarów producenta. Wydatek na buty tej marki nie nadwyręży kieszeni, zwłaszcza jeśli skorzystasz z wyprzedaży na buty New Balance w dobrych sklepach internetowych.
Opinie o butach New Balance
Sklepy z butami New Balance podkreślają, że zdecydowana większość klientów przychodzi po nie z przekonaniem, że to modne i dobrej jakości obuwie na co dzień. Rzadko trafia się przypadkowy zakup. Buty sportowe New Balance dzięki reklamie przebiły się wśród wielu innych modeli obuwia i są kojarzone z marką dla młodych duchem, luźno podchodzących do życia ludzi. Na pewno na taki wizerunek marki miał wpływ wybór jej ambasadorów. W Polsce w butach New Balance regularnie pokazuje się Kuba Wojewódzki, a na Instagramie jego dziewczyny Renaty Kaczoruk nieustannie pojawiają się zdjęcia kolorowych butów z „eNką” z najnowszych kolekcji. Światowe gwiazdy również nie stronią od butów New Balance. Uwielbiał je twórca marki Apple – Steve Jobs. Aktorzy tacy jak Rosie Huntington czy Hugh Laurie to tylko kilka postaci wielkiego formatu, które chętnie sięgają po ponadczasowe i uniwersalne buty New Balance.

Co jest szczególnego w butach New Balance?

Oryginalne buty New Balance są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka głównie za sprawą charakterystycznej eNki. Buty New Balance są utożsamiane z dobrą jakością, wygodą, innowacyjnymi rozwiązaniami i bajecznie kolorowym designem. Komfort, jakość i dopasowanie to znaki rozpoznawcze marki, która w swoich reklamach nie zatrudniała celebrytów czy gwiazd. Przekaz był prosty – jakość miała obronić się sama, a sprzedaż napędzać dzięki zadowolonym użytkownikom, którzy na forach internetowych i portalach społecznościowych zachwycali się wyglądem, trwałością i przystępną ceną butów New Balance. Te założenia marketingowe nie zmieniły się do dzisiaj. W reklamach butów sportowych New Balance brak znanych twarzy, a celebryci nie zarabiają na pokazywaniu się w obuwiu tej marki. Buty sportowe New Balance nie są obuwiem tylko dla sportowców czy osób zainteresowanych modnym wyglądem. To buty dla wszystkich. W butach New Balance zobaczymy zarówno starszych, jak i młodszych klientów, zwykłych ludzi i VIP-ów z okładki.
[sc name=”linkowaniewew1″][/sc]